בדק בית המלצות

רשימת חברות בדק בית המלצות (מומלצות) ניתנת להורדה בתחתית העמוד.

בדק בית המלצות: איכותה של חברת בדק בית ניתנת להשוואה במסגרת סקר שניתן לערוך באופן עצמאי. קריטריונים להשוואה לחברות בדק בית: המלצות, זמינות, עלויות וכו'. בשלב ראשון יש לוודא כי איש המקצוע הינו בעל הסמכה רשמית של הנדסאי, מהנדס או אדריכל, הסמכה זו הינה ערבות ראשונית לדיוק של תוצאות בדיקת ליקויי הבניה שבוצעה ע"י חברת בדק בית.
חשוב לזכור כי במידה והקבלן אינו משתף פעולה בנוגע לתיקונים הנדרשים, חוות הדעת ההנדסית שהפיקה החברה תוצג כראיה בבית המשפט. לכן, חשוב שחוות הדעת תהה כתובה בשפה מקצועית, ברורה וללא מקום לפרשנויות. לחברת בדק בית ולחוות הדעת ההנדסית שהיא מפיקה ישנה השפעה מרחיקת לכת על תשלומי פיצויים אפשריים או למחיר העתידי של הנכס, ולכן חשוב שהעבודה תעשה כהלכה. חברות בדק בית נועדו להיות הגורם המקצועי המגשר בין הדייר לקבלן ולכן צריכות להיות איכותיות, מומחיות, מקצועיות, רציניות וישרות. חפשו חברת בדק בית מומלצת ברשימה מטה.

אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר ועוד, ומספקת שירותי הנדסה ואחזקה לדייר.
אינספקט מספקת שירותי בדק בית בשיטה יחודית שפיתחה החברה ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר. בדק בית מתבצע ע"י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בעלי רקע רב שנים בענף הבניה.
בתום בדק הבית מופקת חוות דעת הנדסית הכוללת:

  1. תצהיר משפטי
  2. כל ליקויי הבניה בנכס
  3. האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים
  4. אופן התיקונים הנדרשים
  5. עלות התיקונים הצפויה

חוות הדעת נמסרת לקבלן לשם תיקון הליקויים. ברב המקרים הקבלן אכן מתקן את הליקויים והדירה כשירה לאכלוס. במקרים אחרים מסרב הקבלן לבצע את התיקונים ובמקרה כזה, אינספקט תפנה את הדייר לעורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בתחום ליקויי בניה. עורך הדין יבסס את טענותיו כלפי הקבלן שהתרשל בהסתמך על חוות בדעת שהפיקה אינספקט ובהסתמך על תקנות וחוקים נוספים שיפורטו בחוות הדעת. חשוב לציין כי בדק בית וחוות הדעת ההנדסית המופקת מיועדת לשמש כראייה משפטית במקרה הצורך. ככזו, עליה להיערך במומחיות, מקצועיות, קפדנות ובאופן ברור שאינו משתמע לשני פנים.

רשימת חברות בדק בית מומלצות המבצעות בדק בית. בדק בית המלצות:

לחצו להורדת רשימת חברות בדק בית מומלצות

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן
או התקשרו: 055-6657890 בשעות הפעילות