פרופיל חברה

אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר ועוד, ומספקת שירותי הנדסה ואחזקה לדייר.
אינספקט מספקת שירותי בדק בית ע"י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בשיטה יחודית שפיתחה החברה ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר. בודקינו מוסמכים ובעלי רקע וניסיון רב שנים בענף הבניה, הן בתיאוריה והן בפרקטיקה.
בדק בית מתבצע בעבור נכס פרטי ויכול להיעשות בעבור מבנה שלם, לרבות הרכוש המשותף.

  • חזון החברה הוא לאפשר לכל אדם, זוג או משפחה בישראל להיכנס לביתם בראש שקט ובביטחון, תוך ידיעה שלמה כי דירתם עומדת בתקנים וכי קיבלו תמורה מלאה עבור כספם.
  • משימת החברה היא לספק את שירותי בדק הבית ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בישראל, תוך הקפדה על איכות ללא פשרות, מומחיות, מקצועיות, דקדקנות, רצינות ויושרה.
  • מטרתנו היא לאפשר ללקוחותינו לחיות בדירתם לאורך שנים במינימום תחזוקה ולהבטיח כי הקבלן אכן סיפק להם את כל אשר התחייב.

אינספקט מלווה את לקוחותיה משלב איתור הליקויים, מסירת חוות דעת הנדסית לקבלן,
בדיקה חוזרת במידת הצורך ומסייעת בהכוונה להליך המשפטי כשנדרש.

השירות וההליך:

אינספקט מבצעת בדק בית ובדיקות ליקויי בניה, זאת ע"י אנשי מקצוע מוסמכים. בתום הבדיקה מופק דו"ח המפרט את כל ליקויי הבניה בנכס, את האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים, את אופן התיקונים הנדרשים ועלותם הצפויה. הדו"ח נמסר לקבלן, זאת על מנת שיתקן את הליקויים. ברב המקרים הקבלן אכן מתקן את הליקויים והדירה כשירה לאכלוס. במקרים אחרים מסרב הקבלן לבצע את התיקונים ובמקרה כזה, אינספקט תפנה את הדייר לעורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בגין ליקויי בניה. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ושולח מכתב התראה לקבלן. עורך הדין יבסס את טענותיו כלפי הקבלן שהתרשל בהסתמך על הדוח שהפיקה אינספקט ובהסתמך על תקנות וחוקים נוספים (חוק המכר לדוגמא). חשוב לציין, כי הדוח המופק מיועד לשמש כראייה משפטית. ככזה עליו להיערך במומחיות, מקצועיות, קפדנות ובאופן ברור שלא משתמע לשני פנים.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן
או התקשרו: 055-6657890 בשעות הפעילות